Logotooted

Logotoodetena on võimalik tellida vihmavarje, avalöögitikke ja golfipalle.

Logotoodete tellimiseks palume saata meile emailiga päring konkreetse soovi kirjeldusega ning edastame teile täpse pakkumise mõne tööpäeva jooksul.

Parima tulemuse saavutamiseks peab logo digitaalne kujutis olema vektor-graafika formaadis (soovitavalt .ai laiendiga). Lihtsamate kujutiste korral saame kasutada ka näiteks pdf-formaadis kujutisi.

Vajadusel nõustame meeleldi.

Võimalusel lisage logo ja saatke täiendav päring meile emailile golfikaubad@golfikaubad.ee. Vastame hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.
Keskmine tellimuste täitmise aeg on 10 tööpäeva alates tellimuse lõplikust kinnitamisest ja ettemakse laekumisest.

Vihmavarjudest soovitame logotooteks Bag Boy UV-kaitsega tormikindlat vihmavarju, mis on väga kõrge kvaliteediga ärikingitus. Trükkida saab kuni 25cm läbimõõduga alale.
Tellides vähemalt kuus (6) varju koos logodega, on trükk teile tasuta!
Väiksematel kogustel lisandub trüki ettevalmistuse tasu 36EUR +K/M tellimuse kohta ning 6EUR +K/M logo kohta.

Avalöögitikkudele pakume ühevärvilist tampotrükki. Toodetena on valikus kahes erinevas pikkuses valged avalöögitikud pikkusega 69mm ja 83mm.
Avalöögitikkude trüki miinimum tellimus on 1000tk ja miinimum tellimuse trüki maksumus on kokku ca 400EUR +K/M.

Logopallide minimaalne tellimus on 48 palli ehk neli karpi.

Trükitav ala on 21x21mm ruudukujuline. Trükitavat kujutist planeerides püüdke leida kõige paremini ruudukujulist ala kattev versioon logost või kujutisest, mida soovite printida. Võimalik on trükkida kaks erinevat logo palli erinevatele positsioonidele.
Trüki ettevalmistuse tasu on 25EUR +K/M tellimuse kohta.
Karbi pallide trüki maksumus sõltub palju kogusest ja palume teil oma projekti kohta meilt alati eraldi hinnastus küsida.