Nimeline kleebis riietusel

Tootekood: MARKNG2
Hind:
0,70 €
Kogus: - +
   - või -   

Trükitud nimeline kleebis teie rõivastele.

Etteantud teksti trükime kaherealisena 12mm laiusele valgele õhukesele kangale tumesinise tekstiga. Tähe kõrgus umbes 2mm, suurtähel 3mm. Soovitud tekst kirjutage tellimisel tellimuse kommentaaridesse või saatke eraldi emailiga meie emaili aadressile golfikaubad@golfikaubad.ee

Nimesilt sobib kõige paremini linaste, puuvillaste ning puuvilla/polüester segust materjalist rõivastele. Nimesilt ei sobi rõivastele, mis on teksariidest või veekindlast/vetthülgavast riidest kuna nendele ei jää nimesilt korralikult püsima. Nimesiltide paigaldamiseks riideesemetele on vajalik triikrauaga töötlemine. Lõika vajadusel nimesilt kääridega soovitud mõõtudesse. Kuumuta triikraud temperatuurile 160-180 kraadi Celsiuse järgi ning lõplikuks paigaldamiseks soovitud riideesemel kuumuta nimesilti läbi täiendava õhukese kanga 10-15 sekundi jooksul. Nii nimekleebis kui ka riietusese peavad olema triikimise hetkel kuivad. Soovitatav on triikrauda kuumutamise ajal mitte liigutada!

NB! Veendu ennem triikimist, et rõivaese kannatab triikimist vajalikul temperatuuril!!

Kleebis kannatab pesumasinaga pesu kuni 80 kraadi Celsisuse järgi kuni 30 korda ilma kulumise jälgedeta.

Kleebist tohib triikida ainult läbi riide (kleebis ei tohi otse puutuda kokku triikrauaga)

Kleebis on eemaldatav riidelt seda kuumutades 180 kraadini Celsiuse järgi ja kohe kuumana eemaldada pintsetide abil (mitte katsuda käega - põletuse oht!)

Golfikaubad OÜ ei vastuta toote kasutamisel tekkivate vigastuste, komplikatsioonide ja probleemide eest. Toodet ei vahetata välja ega aktsepteerita tagastust. Toote paigaldamisel rikutud rõivaid ei hüvitata ühelgi juhul.

Sarnased tooted
Tootekood: KFFL_1 ,   Laoseis: 7
15,00 €
Tootekood: GV_B030 ,   Laoseis: 2
29,00 € (40%)
48,00 €
Tootekood: BG_XT67890 ,   Laoseis: 5
15,00 €
Tootekood: GV_KITC58
29,00 €
Tootekood: GV_PAR02
18,00 €