Elektrimootoriga golfikäru MGI ZIP Navigator AT

Tootekood: MGI800042
Laoseis: Tellimisel (kuni 2 nädalat)
Tarneaeg: kuni kaks nädalat
Hind:
1699,00 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoElektrimootoriga golfikäru MGI ZIP Navigator AT on abimees golfarile, kes soovib keskenduda mängule säästes varustuse lükkamisele kuluvat jõudu. Kärul on eraldi kiirusekontroll allamäge veeremise pidurdamiseks ning elektrooniline parkimispidur. Elektrimootoriga golfikäru MGI ZIP Navigator AT sobib kõikidele pinnavormidele (AT = All Terrain) ja toimib perfektselt ka mägistel golfiradadel.

Esirattaid on kaks ja need on üksteisest sõltumatult vabalt keerlevad ning soovikorral lukustatavad. Tagarataste vahel on täiendav abiratas, mis annab kallakutel sõitmiseks vajaliku stabiilsuse. Käru rehvid on mõeldud hakkama saama ka keerulisemates pinnasetingimustes.

Varustuse hulka kuulub pult, mille abil saab käru kaugelt juhtida kõikides suundades.

MGI ZIP Navigator AT on kaks 380W mootorit valitava kiirusega ning ning güroskoobiga suunahoidmise võimekus ka suure (külg)kaldega pinnasel. Standard Li-ion akuga saab ühe laadimisega mängida kaks mänguringi. Võimalik osta juurde lisaaku. Komplektis on laadimisjuhe, mitte laadja.

Käru mõõdud avatuna on 80x50x104cm
Käru mõõdud kokkupanduna ja eemaldatud tagaratastega on 70x47x42cm
Käru kaal ilma akuta 14.1kg ja koos akuga 16.9kg

Garantii 3 aastat.

NB! Käruga kaasa tasuta vihmavarjuhoidik väärtusega 28EUR

Sarnased tooted

Sun Mountain H2NO Elite veekindel kärukott on ainuõige vailik golfarile keda ilm väljakult eemal ei hoia. 21cm ülaosa on jagatud 15'ks jaotuseks täiskomplekti golfikeppide jaoks. Kott kaalub tühjana vaid 2,5kg.

Kotil on kaheksa täiesti veekindlat taskut, mis on varustatud veekindlate YKK tõmblukkudega ning kummeeritud. Samuti on veekindlad YKK tõmblukud ning kummeeritud õmblused varustuses oleval vihmakattel.

Kott on valmistatud kuni 2000mm sademete vastu veekindlust omavast nailonist. Kotil on kaks täissuuruses taskut üleliigse riietuse jaoks, joogi tasku, pliiatsi hoidja, rätiku- ning vihmavarju hoidja.

Tootekood: SMSFC-1
499,00 €
Tootekood: EVNR_ER5_HatchB ,   Tarneaeg: 3-5 päeva
359,00 €

Saadaval paremakäelistele standard-pikkuses (sobiv meestele kuni 185cm pikkusega) ja standard +1" pikkuses (sobiv meestele üle 185cm pikkusega) ning vasakukäelistele ainult standard-pikkuses.

Tootekood: BS_G6400
327,00 €
Tootekood: P2I140030 ,   Laoseis: Tellimisel (kuni 2 nädalat) ,   Tarneaeg: juuli 2020
50,00 €