Golfikell GolfBuddy aim W10

Tootekood: GB_aimw10
Hind:
287,00 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoGolfBuddy aim W10 golfikell on kerge ja lihtsalt käsitletav seade. Kellal on värviline 1.3" (ca 3.3cm) läbimõõduga puutetundlik ekraan.

Seademesse on laetud üle 38,000 golfiväljaku üle maailma. Seadmesse on võimalik laadida uusi väljakuid ning olemasolevate täiendusi bluetooth-ühenduse kaudu nutitelefonist. Kõik tarkvaralised täiendused on tasuta. Eesti golfiväljakutest on eellaetud: EGCC Sea course, Niitvälja Park, Otepää, Pärnu Bay Golf Links, Saare Golf, Suuresta ja Valgeranna golfiväljakud.

Golfimängimise ajal on võimalik mõõta löökide pikkusi, salvestada löökide arvu radade kaupa, mõõta kaugusi griinini lähenemise suunast, bunkriteni, veetakistusteni jne

Lisaks golfifunktsionaalsustele saab kella ekraanile kuvada teavitusi mobiiltelefoni rakendustest (SMS, emailid jne). Mängimise välisel ajal kuvab tavalist kella.

Seadmele saab laadida uut tarkvara nii Windows, kui ka Apple arvutitega. Statistika moodul ning uute väljakute laadimine toimib nii Android kui ka Apple iOS nutitelefonidega.

Kell on veekindel (talub tugevat vihma).
Aku kestab GPS-funktsionaalsusega kuni 13 tundi.

Sarnased tooted
Tootekood: GLRF1800 ,   Tarneaeg: 10 päeva
345,00 € (4%)
359,00 €
Tootekood: TM_CTek_laser_v2 ,   Tarneaeg: kaks nädalat
225,00 €